Pierwsza randka wbrew pozorom jest najłatwiejsza

Na początku jest bardzo dużo do mówienia o sobie. Pierwsza randka, jeśli trafi się na interesują drugą połówkę przebiega szalenie szybko, może jeszcze bardziej zachęcić do pogłębiania znajomości. Na pierwszym spotkaniu ważne jest także miejsce. Nie można zabrać wymarzonej połówki do podrzędnej knajpy czy miejsca, gdzie chodzi się mocniej popić z kolegami. Najprościej jest zabrać dziewczynę do kina.

Jednak, aby zrobić jak najlepsze wrażenie, trzeba się nieco postarać. Dobrze jest zawieźć dziewczynę w jakieś romantyczne miejsce, na przykład ruin zamku albo szczyt z pięknym krajobrazem. Im miejsce ciekawsze, tym większe szanse na zakończenie pierwszej randki sukcesem. Gdy nie jest się do końca pewnym swoich możliwości, to można zabrać drugą połówkę na spotkanie ze znajomymi.

Co zrobić, gdy pierwsza randka dobiega końca?

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, przynajmniej w obiegowej opinii. Wiele zależy również od tego, jak kończy się pierwsza randka. Jeśli wszystko się uda, to można liczyć na kontynuowanie znajomości. Na zakończenie należy podziękować drugiej osobie za spędzony wspólnie czas i wyrazić chęć na następne spotkanie. Z niczym nie należy się narzucać. Nie powinno się wydzwaniać ani zasypywać smsami drugiej osoby. Ewentualnie można wysłać jedną wiadomość albo raz zadzwonić i czekać na reakcję drugiej osoby. Jeśli będzie zainteresowana, to być może sama będzie starała się nawiązać dalszy kontakt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *